Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 

Świat fotoniki

Jeśli chcesz wiedzieć co to jest fotonika i znać jej zastosowania, to miejsce jest dla ciebie. W ramach fotoniki badane są różne aspekty związane z falą świetlną, takie jak jej właściwości, oddziaływanie z materiałami, zjawiska optyczne oraz sposoby wykorzystania tych zjawisk do stworzenia zaawansowanych technologii.

Przykłady zastosowań fotoniki to między innymi telekomunikacja świetlna (w tym światłowody), optoelektronika (np. diody laserowe, detektory światła), optyka kwantowa (badanie właściwości światła w skali pojedynczych fotonów), fotoniczne sieci neuronowe (wykorzystanie zjawisk optycznych do przetwarzania informacji), biomedycyna (np. tomografia optyczna, laseroterapia).

Zobacz więcej informacji o profilometrze wiązki laserowej Huaris

Innowacje w technologii Produkcja kontraktowa Świat fotoniki
Co to jest fotonika? Polski wkład naukowy we wszechświecie fotoniki.

Co to jest fotonika? – Polski wkład w świat fotoniki

Fotonika to elektronika XXI wieku? Ile jest w tym prawdy i jaki jest Polski wkład w świat fotoniki? Fotonika to rozległa dziedzina nauki, w której obszarze leży m.in. opracowywanie technik gromadzenia i przetwarzania obrazu, konstruowanie urządzeń pomiarowych wykorzystujących promieniowanie elektromagnetyczne oraz opracowanie technik gromadzenia informacji z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego. Jeśli temat fotoniki jest dla Ciebie interesujący, zapraszamy do zapoznania..

Produkcja kontraktowa Świat fotoniki
Contract production - Photonics electronics of the 21st century

Fotonika – elektronika XXI wieku

Chwilę przed tym, jak Elvis Presley otwierał erę rock’n rolla, a Elżbieta II zagościła na brytyjskim tronie, zanim Marilyn Monroe z powodzeniem udowadnia, że “Mężczyźni wolą blondynki”, a dwójka himalaistów pierwszy raz w historii zdobywała Mount Everest, dżentelmeni z AT & T Bell Labs osiągali inne, technologiczne szczyty. Myślę o Williamie Shockleyu, Johnie Bardeenie i Walterze Brattai – trzech […]