Konstruktor mechanik

Sitaniec 478, 22400 Zamość, Poland
28/05/2018 19:46:46

Perspectiva Solutions Sp. z o.o. jest cenionym producentem urządzeń, wiązek kablowych oraz dystrybutorem złączy elektronicznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy w modelu projektowym specjalisty na stanowisko:

KONSTRUKTOR MECHANIK

Miejsce pracy: Zamość/Warszawa/Zdalnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Projektowanie konstrukcji mechanicznych, w szczególności podstawowych form do wtrysku niskociśnieniowego

• Komunikacja z wykonawcami oraz monitorowanie postępów w realizacji komponentów

• Nadzór nad testami

• Inne prace konstruktorskie

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe na kierunku mechanika precyzyjna, mechanika i budowa maszyn lub zbliżonym

• modelowanie 3D

• zdolności do nadzorowania realizacji zadań w zakresie wykonawstwa i testów

• samodyscyplina, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

• Współpracę (pracę dodatkową) w modelu per projekt w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia (zlecenie, dzieło, faktura)

• Możliwość rozwoju w ramach firmy w ramach dalszego rozwoju firmy (szczególnie osoby dostępne w Zamościu)

UWAGA:

Skontaktujemy się tylko z osobami, których profil zawodowy jest zbieżny z powyższym opisem.

Prosimy o aplikowanie tylko drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego na tej stronie.