Praktykant

Sitaniec 478, 22400 Zamość, Poland
26/03/2018 11:07:06

Perspectiva Solutions Sp. z o.o. jest cenionym producentem urządzeń, wiązek kablowych oraz dystrybutorem złączy elektronicznych.

Nasza firma pragnie włączyć się w proces szkolenia praktycznego młodzieży ze szkół średnich o profilu elektronicznym i elektrycznym. Gorąco zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do odbycia praktyk zawodowych dla uczniów klas o ww. profilu. Przewidujemy, że najlepiej rokujące osoby otrzymają oferty pracy po zakończeniu edukacji szkolnej.

PRAKTYKANT

Miejsce pracy: Zamość

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montaż wiązek kablowych oraz innych elementów elektronicznych zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną oraz z zaleceniami bezpośredniego przełożonego

• inne czynności w zależności od aktualnego zamówienia u klienta

WYMAGANIA:

• uczeń szkoły średniej zawodowej lub student o profilu zawodowym elektryk/elektronik

• zdolności manualne, precyzja

• samodyscyplina, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie

• umiejętność analitycznego myślenia

• mile widziane doświadczenie w lutowaniu komponentów oraz znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

• Możliwość odbycia praktyk zawodowych

• Wstępne szkolenia wprowadzające

• Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu technicznym

UWAGA:

Skontaktujemy się tylko z osobami, których profil zawodowy jest zbieżny z powyższym opisem.

Prosimy o aplikowanie tylko drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj teraz!".