Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
// laserowe cięcie blach

Precyzyjne wycinanie laserowe w metalu

Stosujemy najnowszą technologię precyzyjnego cięcia laserowego przez wycinarkę laserową CNC. Możemy ciąć różne rodzaje blach oraz następujących metali: stal, stal nierdzewną, aluminium, metale nieżelazne.

Precyzyjne cięcie laserowe pozwala na nakładanie wyciętych elementów zaraz po wycięciu, ponieważ linia cięcia jest gładka bez zadziorów. Nasze wycinarki laserowe oferują wysoką wydajność i pozwalają na terminową realizację wszystkich zamówień. 

Oferujemy konkurencyjne ceny na zlecenia na cięcie laserem oraz zarządzanie łańcuchem dostaw, kompleksową obsługę obejmującą znakowanie oraz kontrolę jakości.

Poinformuj nas o terminach realizacji Twojego projektu i ilości zamówienia!

// cięcie laserem na czym polega

Jak dokładne jest cięcie laserowe metalu przez CNC?

Cięcie laserowe to wysoce precyzyjna i zaawansowana technologia stosowana w przemyśle do dokładnego i wydajnego cięcia metalu oraz innych materiałów stosowanych w produkcji przemysłowej. W porównaniu ze standardowymi metodami cięcia blach (stal, stal nierdzewna, aluminium, metale nieżelazne) jest to metoda bardzo dokładna i bezpieczna.

Wycinarka laserowa CNC sterowana jest programem komputerowym, który został stworzony za pomoca programu CAD, co pozwala określić dokładną ścieżkę cięcia laserowego przy dużym docisku linii cięcia. Wycinanie laserowe sterowane komputerowo jest znacznie dokładniejsze i łatwiejsze w realizacji, co przekłada się na większą wydajność oraz niższe koszty. Nasz system laserowy może wykonywać tak wysokie ciśnienie jak ±0,02 mm/m.

// Zobacz cennik wycinania laserem w metalu

Szukasz usługi cięcia laserem blach stalowych?

// Biuro obsługi Perspectiva Solutions

Nasz zespół doświadczonych specjalistów
jest zawsze gotowy do wsparcia Twojego projektu

01

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych partnerów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Twój projekt biznesowy rozwinie się razem z nami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
01

Dla Partnerów

Dla Partnerów
02

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych klientów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Zrealizowany z nami projekt przyniesie Ci nowe perspektywy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
02

Dla Klientów

Dla Klientów
03

Wspieramy startupy na każdym etapie realizacji projektu. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Nasz zespół wesprze Cię w aspektach inżynieryjnych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
03

Dla Startupów

Dla Startupów
// Cięcie laserem blach stalowych - Baza wiedzy

Zapoznaj się z popularnymi pytaniami
dotyczącymi wycinania laserem w metalu

Cięcie laserem na czym polega?
Accordion Content
Usługi cięcia laserem 3d

usługi cięcia laserem 3d

Cennik cięcia laserem

usługi cięcia laserem

Jaka jest cena za metr cięcia laserem?

Cięcie laserem

Do jakiej grubości wystepuje cięcie laserem?

cięcie laserem

// Nasi inżynierowie są do Twojej dyspozycji

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO?

Prześlij nam swoje pliki projektowe, korzystając z formularza kontaktowego.