Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
Partner in contract production for switchboards, electric control panel and cable harness manufacturing

We believe in high-tech and its social impact!

// o firmie

Perspectiva Solutions
Twój partner w produkcji kontraktowej

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych.  Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

Naszą misją jest ciągły rozwój zarówno pracowników, firm, jak i naszych kontrahentów.
sign Krzysztof Jakubczak - CEO-Founder of Perspectiva Solutions company

Prezes Zarządu Perspectiva Solutions

Nasza wizja
Chcemy być dostawcą unikalnych rozwiązań i technologii z zakresu fotoniki, elektroniki, automatyki przemysłowej, systemów metrologicznych oraz rozwiązań dla inżynierii produkcji. Chcemy, aby nasza firma rozwijała i utrzymywała kluczową pozycję w zakresie produkcji kontraktowej dla firm technologicznych.

// Rozwój Perspectiva Solutions

Nasza droga do sukcesu w biznesie

2012
  • Rejestracja firmy Perspectiva Solutions
2013
  • Rozpoczęcie działalności dystrybucyjnej
2014
  • Rozpoczęcie produkcji wiązek kablowych
2016
  • Rozpoczęcie produkcji kontraktowej urządzeń
2017
  • Pierwsza produkcja dla sektora kosmicznego
2018
  • Uruchomienie szaf sterowniczych dla automatyki przemysłowej
2021
  • Uruchomienie kompleksowej produkcji maszyn CNC

Nazwa naszej firmy pochodzi od tytułu książki „Perspectiva„, której autorem jest średniowieczny badacz Vitello. Vitello urodził się w XIII wieku najprawdopodobniej w Legnicy w Polsce. Jego ojcem był Niemiec, zaś matką Polka. Dzieło było bardzo zróżnicowane pod kątem swojej tematyki. Dotyczyło optyki, psychologii oraz metafizyki. Wywarło istotny wpływ na późniejszych badaczy. Np.: na Johannesa Keplera, jak również innych naukowców, szczególnie epoki Renesansu. „Perspectiva” jest przez wielu uważana za pierwszy polski podręcznik optyki. Marzeniem założycieli naszej firmy jest rozwijanie nowych technologii, które mogłyby mieć pozytywny wpływ na świat. Podobnie jak traktat Vitello. Dlatego też zapożyczyliśmy tytuł dzieła „Perspectiva” na nazwę naszej firmy.

// Zmieniamy Twój Biznes

Tworzymy dedykowane rozwiązania dla biznesu od ponad 10 lat.

Rozwój niezawodnych i skalowalnych rozwiązań biznesowych dla każdej branży. Z pasją łączymy głęboką wiedzę branżową aby dostarczać niestandardowe rozwiązania i produkty, które idealnie pasują do potrzeb Twojej firmy.

01

Jeśli szukasz partnera, który byłby w stanie sprostać Twoim potrzebom i zbudowałby dla Ciebie prototypowe urządzenie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Zobacz jak tworzymy prototypy
01

Prototypowanie
urządzeń

Prototypowanie <br> urządzeń
02

Powierz realizację pełnego cyklu produkcji Twojego sprzętu poprzez outsourcing realizowany przez naszych doświadczonych Ekspertów.

Napisz do nas
02

Outsourcing
produkcji

Outsourcing <br>produkcji
03

Nasze doświadczenie obejmuje technologię próżniową, przemysł high-tech, oświetlenie i automatykę przemysłową.

Napisz do nas
03

Montaż kontraktowy urządzeń

Montaż kontraktowy urządzeń

Perspectiva Solutions jest również producentem własnych produktów związanych z diagnostyką wiązki laserowej pod marką HUARIS. W portfolio produktów fotonicznych znajdują się: profilometr wiązki laserowej, mierniki mocy lasera, system chmurowy HUARIS wsparty sztuczną inteligencją do prewencyjnej diagnostyki laserów.

Dedykowane rozwiązania

Nasz zespół inżynierów opracuje skalowalne rozwiązania biznesowe i wesprze Cię w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Doświadczenie w biznesie

Znajomość najnowocześniejszych rozwiązań poparta szerokim doświadczeniem to droga do sukcesu Twojego projektu.

Twój dostawca kontraktowy

Produkcja kontraktowa to dla nas codzienność. Mamy szerokie doświadczenie we współpracy z firmami technologicznymi.

Wsparcie techniczne

Wiemy, że często brakuje Ci czasu. Jesteśmy gotowi aby udzielić konsultacji na każdym etapie Twojego projektu.

// nasze usługi

Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych
oraz produkcję kontraktową maszyn i urządzeń

Produkcja kontraktowa urządzeń

Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie produkcji kontraktowej różnych komponentów i urządzeń. Nasze doświadczenie obejmuje sektory: high-tech, kosmiczny, fotonikę, motoryzacyjny, maszynowy oraz automatyki przemysłowej.

Precyzyjne cięcie laserem maszyną CNC

Korzystamy z najnowszej technologii precyzyjnego cięcia laserowego wykonywanego przez maszyny CNC. Możemy ciąć różne rodzaje metali: stal, stal nierdzewna, aluminium, metale nieżelazne. Nasz system laserowy może wykonać tak wysokie ciśnienie, jak ±0,02 mm / m.

Produkcja wiązek elektrycznych

Nasza firma jest producentem specjalistycznych wiązek elektrycznych skierowanych do klientów wymagających wysokiej jakości produktu i równie wysokiego poziomu obsługi klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko standardowe rozwiązania, ale także specjalizujemy się w produkcji niestandardowych wiązkach kablowych.

Prototypowanie i outsourcing badawczo rozwojowy

Twój projekt potrzebuje prototypu? Jeśli szukasz partnera, który byłby w stanie sprostać Twoim potrzebom i zbuduje dla Ciebie prototypowe urządzenie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Produkcja szaf sterowniczych i rozdzielnic

Jesteśmy firmą specjalizująca się w produkcji kontraktowej szaf sterowniczych i rozdzielnic stosowanych głównie w maszynach przemysłowych, sektorze energetycznym, maszynach rolniczych i budowlanych, transporcie kolejowym oraz wielu innych branżach przemysłu.

Usługi druku 3D

Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługę druku 3D dla przemysłu. Używamy różnorodnych materiałów, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Jeśli potrzebujesz wydruku o wysokiej precyzji i jakości - skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać wycenę. Usługa jest szybka i na konkurencyjnym poziomie cenowym.

// Poznaj nas bliżej

Filozofia biznesu Perspectiva Solutions

Jako firma rodzinna kładziemy szczególny nacisk na budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami i kontrahentami. Naszą reputację budujemy na następujących filarach:

// Poznaj nas bliżej

Strategia biznesu Perspectiva Solutions

Nasze cele osiągamy poprzez:

// Kadra Perspectiva Solutions

Poznaj nasz zespół

Czekamy na kontakt od Ciebie

Krzysztof Jakubczak

Prezes Zarządu

Małgorzata Jakubczak

Wiceprezes Zarządu

Piotr Kiebasinski

Kierownik działu IT

Natalia Mazurek

specjalista ds. kluczowych klientów
Perspectiva Solutions company - your start-up solutions partner

Posiadamy doświadczenie w produkcji różnego rodzaju urządzeń i okablowania do standardowych i bardzo wymagających aplikacji.

// Doświadczenie w biznesie

W czym możemy Ci pomóc?

Usługi rozwoju inżynieryjnego dla Twojego biznesu

Podstawowym obszarem zainteresowania naszej firmy są usługi produkcyjne różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz wiązek kablowych. Posiadamy szerokie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju standardowych urządzeń oraz urządzeń do bardzo wymagających zastosowań.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz ze start-up’ami. Bardzo istotnym elementem naszej oferty jest zarządzanie projektami na etapie B+R. Udzielamy także wsparcia inżynieryjnego na etapie projektowania, co pozwala na optymalizację metod wytwarzania.

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania 24/7

Jeśli potrzebujesz wsparcia