Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
Electric switchgear and control panel manufacturing - szafa sterownicza i rozdzielnica
// Polski producent rozdzielnic i szaf sterowniczych

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

Jesteśmy producentem kontraktowym szaf sterowniczych i rozdzielnic do zastosowań w maszynach przemysłowych, energetyce, maszynach rolniczych, transporcie kolejowym i wielu innych.

Nasza firma ma międzynarodowe doświadczenie w realizacjach dużych projektów inżynieryjnych. Dostarczamy także dedykowane rozwiązania montażu szaf sterowniczych i rozdzielnic dla różnych branż przemysłowych. Projekty realizowane są zgodnie z wytycznymi oraz oczekiwaniami klienta, a sam proces produkcji jest w pełni transparentny.

Oferujemy zarządzanie łańcuchem dostaw, kompleksową obsługę montażową obejmującą produkcję rozdzielnic elektrycznych i skrzynek sterowniczych oraz ich kompleksową kontrolę jakości.

Jesteś zainteresowany? Jeśli tak to napisz do nas. W formularzu poinformuj nas o wymaganych terminach realizacji Twojego projektu i zapotrzebowaniu!

Doświadczenie w biznesie

Znajomość najnowocześniejszych rozwiązań poparta szerokim doświadczeniem w outsourcingu produkcji to droga do sukcesu Twojego projektu.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół inżynierów opracuje skalowalne rozwiązania biznesowe i wesprze Cię w podejmowaniu kluczowych decyzji przy prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic

Wysoka jakość

Proces montażu jest realizowany jest transparentnie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Udzielamy konsultacji na każdym etapie Twojego projektu.

Montaż małych partii

Specjalizujemy się w realizacji małych i średnich partii produkcyjnych dla szaf sterowniczych i rozdzielnic. Zaczynając od prototypu po montaż i produkcję seryjną.

// Jak produkujemy szafy sterownicze i rozdzielnice?

Realizujemy projekty w obszarze prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic

Prefabrykacja szaf sterowniczych lub rozdzielnic to proces produkcji, w którym poszczególne elementy są produkowane w fabryce, a następnie montowane na zlecenie przez zaufanego podwykonawcę. Jest to aktualnie jeden z najbardziej popularnych sposobów produkcji szaf sterowniczych i rozdzielnic, ponieważ pozwala na lepsze zarządzanie jakością i czasem produkcji.

W wybranym procesie produkcji kontraktowej, komponenty szaf sterowniczych lub rozdzielnic mogą być produkowane w osobnych fabrykach, a następnie składane razem w jednej lokalizacji. Outsourcing produkcji pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych i jest bardziej efektywny niż tradycyjny sposób produkcji, który wymaga zapewnienia własnych specjalistów i większego zaplecza logistycznego.

// Perspectiva Solutions - dośwaidczenie w biznesie

Nasze doświadczenie
w produkcji i montażu szaf sterowniczych i rozdzielnic

Nasze panele sterownicze doskonale sprawdzają się w szczególności w takich gałęziach przemysłu jak:

Automatyka przemysłowa 40%
przemysł samochodowy 20%
Profesjonalna elektronika 10%
sektor kosmiczny 10%
maszyny 10%
przemysł farmaceutyczny i medyczny 5%
przemysł chemiczny 5%
// Poznaj rodzaje paneli sterowniczych

Różnorodne zastosowania szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

W zależności od przeznaczenia i branży budowa rozdzielnicy elektrycznej może być bardzo różna. Rodzaj, ilość i zasilanie dobierane są w zależności od potrzeb. Generalnie rodzaje elektrycznych paneli sterowania można podzielić w następujący sposób:

 • Panel elektryczny niskiego napięcia do 1kV
 • Panel elektryczny średniego napięcia do 75 kV
 • Panel elektryczny wysokiego napięcia powyżej 75 kV
 • Panel ochrony i sterowania
 • System sterowania centrum zasilania PCC
 • MCC Center Control Engine System
 • Panel korekcji współczynnika mocy
 • Bank pojemnościowy
 • Domowy panel elektryczny
 • Panel elektryczny windy
// Jak produkujemy szafy sterownicze i rozdzielnice?

Etapy wykonywania produkcji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

Generalnie produkujemy rozdzielnice elektryczne i szafy sterownicze w produkcji kontraktowej w 6 krokach.

 • Produkcja i układ mechanizmu obudowy
 • Instalacja aparatów
 • Produkcja wiązek
 • Łączenie kamer za pomocą wiązek
 • Wgrywanie oprogramowania do sterownika PLC
 • Kontrola i testowanie jakości
Switchgear manufacturing for industrial automation - szafa sterownicza do automatyki przemysłowej
// Razem zbudujmy Twój biznes

Outsourcing produkcji to optymalne rozwiązanie dla skalowania firmy

// Biuro obsługi Perspectiva Solutions

Nasz zespół doświadczonych specjalistów
jest zawsze gotowy do wsparcia Twojego projektu

01

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych partnerów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Twój projekt biznesowy rozwinie się razem z nami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
01

Dla Partnerów

Dla Partnerów
02

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych klientów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Zrealizowany z nami projekt przyniesie Ci nowe perspektywy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
02

Dla Klientów

Dla Klientów
03

Wspieramy startupy na każdym etapie realizacji projektu. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Nasz zespół wesprze Cię w aspektach inżynieryjnych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
03

Dla Startupów

Dla Startupów

// Nasi inżynierowie są do Twojej dyspozycji

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO?

Prześlij nam swoje pliki projektowe, korzystając z formularza kontaktowego.

// Prefabrykacja - Baza wiedzy

Zapoznaj się z popularnymi pytaniami dotyczącymi
rozdzielnic i szaf sterowniczych

Ile kosztuje wycena montażu szafy sterowniczej lub rozdzielnicy?

Wycena montażu szafy sterowniczej lub rozdzielnicy jest bezpłatna. Aby uzyskać bezpłatną wycenę należy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy, dostępny w zakładce kontakt.

Ile potrwa realizacja montażu rozdzielnicy lub szafy sterowniczej?

Wszystko zależny od stopnia skomplikowania projektu oraz od dostępności linii produkcyjnej. Czas realizacji zależny jest także od dostępności materiałów potrzebnych do montażu.

Prefabrykacja produkcji poza terenem Polski

Często dostajemy zapytania,  czy jest możliwość realizacji zamówienia z poza naszego kraju lub czy dostarczamy szafy sterownicze i rozdzielnice poza granice Polski? Oczywiście realizujemy każde zaakceptowane zlecenie zarówno z Polski jak i poza granicami naszego kraju. Gotowy produkt dostarczamy w umówione miejsce.

 

Czy jest możliwość aby zlecić zaprojektowanie szafy sterowniczej lub rozdzielnicy od podstaw?

Oczywiście możemy zrealizować wykonanie projektu szafy sterowniczej lub rozdzienicy według Państwa pomysłu.
Wykonujemy kompleksowe usługi wykonania projektu, wizualizacji, szybkiego prototypowania po realizację produkcji seryjnej.
Jeżeli masz pomysł na własna szafę sterowniczą lub rozdzielnicę Lecz nie wiesz jak zrealizować swój projekt. Zadzwoń lub napisz do nas przez formularz kontaktowy.

Prefabrykacja szaf sterowniczych co to znaczy?

Prefabrykacja szaf sterowniczych lub rozdzielnic to nic innego jak zlecenie procesu produkcji, w którym poszczególne elementy są produkowane w zakładzie zleceniodawcy, a następnie montowane  przez zaufanego podwykonawcę. Chcesz zlecić montaż szaf sterowniczych? Firma Perspectiva Solutions realizuje usługi prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic, optymalizując procesy produkcyjne zleceniodawcy.

Jaki rodzaj szaf sterowniczych możemy wykonać?

Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem. Dysponujemy pełnym zapleczem warsztatowym oraz wydajną linią produkcyjną. Nasi inżynierowie mają doświadczenie w realizacji projektów działających w próżni oraz w środowisku wysoko palnym. Zdobywamy kosmos,więc i projekty przyziemne nie są nam obce 😉 Wykonujemy zarówno proste jak i wysoce skomplikowane systemy sterownicze do limitu 2kV.

Dlaczego warto zainwestować w dedykowane rozdzielnice elektryczne?

Nowoczesne instalacje elektryczne wymagają zapewnienia "inteligentnej komunikacji" dla zapewnienia wysokiej sprawności oraz bezpieczeństwa energetycznego. Stosowanie szaf sterowniczych i rozdzielnic zapewnia optymalne rozwiązania w zakresie inteligentnej automatyki, co wpływa na zwiększenie precyzji przesyłu a tym samym wydajności. Szafy sterownicze są sercem wielu rodzajów maszyn w automatyce przemysłowej i od ich jakości w dużym stopniu zależy niezawodność systemu.