Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
// nasze usługi

Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych
oraz produkcję kontraktową maszyn i urządzeń

Produkcja kontraktowa urządzeń

Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie produkcji kontraktowej różnych komponentów i urządzeń. Nasze doświadczenie obejmuje sektory: high-tech, kosmiczny, fotonikę, motoryzacyjny, maszynowy oraz automatyki przemysłowej.

Precyzyjne cięcie laserem maszyną CNC

Korzystamy z najnowszej technologii precyzyjnego cięcia laserowego wykonywanego przez maszyny CNC. Możemy ciąć różne rodzaje metali: stal, stal nierdzewna, aluminium, metale nieżelazne. Nasz system laserowy może wykonać tak wysokie ciśnienie, jak ±0,02 mm / m.

Produkcja wiązek elektrycznych

Nasza firma jest producentem specjalistycznych wiązek elektrycznych skierowanych do klientów wymagających wysokiej jakości produktu i równie wysokiego poziomu obsługi klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko standardowe rozwiązania, ale także specjalizujemy się w produkcji niestandardowych wiązkach kablowych.

Prototypowanie i outsourcing badawczo rozwojowy

Twój projekt potrzebuje prototypu? Jeśli szukasz partnera, który byłby w stanie sprostać Twoim potrzebom i zbuduje dla Ciebie prototypowe urządzenie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Produkcja szaf sterowniczych i rozdzielnic

Jesteśmy firmą specjalizująca się w produkcji kontraktowej szaf sterowniczych i rozdzielnic stosowanych głównie w maszynach przemysłowych, sektorze energetycznym, maszynach rolniczych i budowlanych, transporcie kolejowym oraz wielu innych branżach przemysłu.

Usługi druku 3D

Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługę druku 3D dla przemysłu. Używamy różnorodnych materiałów, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Jeśli potrzebujesz wydruku o wysokiej precyzji i jakości - skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać wycenę. Usługa jest szybka i na konkurencyjnym poziomie cenowym.

// Nasi inżynierowie są do Twojej dyspozycji

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO?