Contact details

Our Address:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Our Mailbox:

info@perspectivasolutions.com

Our Phone:

(+48) 730 709 490

Our company specializes in contract production of the highest quality electronic and photonic devices and the production of custom cable harnesses. We offer the highest production standards in Poland, from prototyping, production outsourcing, to professional machine and electronics assembly services.

 

Partner in contract production for switchboards, electric control panel and cable harness manufacturing
// Perspectiva Solutions

Twój partner
w produkcji kontraktowej

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych.  Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

Misją naszej firmy, jako producenta kontraktowego, jest dostarczanie kompletnych rozwiązań dla biznesu w zakresie zastosowań przemysłowych i fotoniki.

Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów i pełne zaufanie naszych klientów.

We believe in high-tech and its social impact!

Dedykowane rozwiązania

Nasz zespół inżynierów opracuje skalowalne rozwiązania biznesowe i wesprze Cię w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Doświadczenie w biznesie

Znajomość najnowocześniejszych rozwiązań poparta szerokim doświadczeniem to droga do sukcesu Twojego projektu.

Twój dostawca kontraktowy

Produkcja kontraktowa to dla nas codzienność. Mamy szerokie doświadczenie we współpracy z firmami technologicznymi.

Wsparcie techniczne

Wiemy, że często brakuje Ci czasu. Jesteśmy gotowi aby udzielić konsultacji na każdym etapie Twojego projektu.

// nasze usługi

Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych
oraz produkcję kontraktową maszyn i urządzeń

Produkcja kontraktowa urządzeń

Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie produkcji kontraktowej różnych komponentów i urządzeń. Nasze doświadczenie obejmuje sektory: high-tech, kosmiczny, fotonikę, motoryzacyjny, maszynowy oraz automatyki przemysłowej.

Precyzyjne cięcie laserem maszyną CNC

Korzystamy z najnowszej technologii precyzyjnego cięcia laserowego wykonywanego przez maszyny CNC. Możemy ciąć różne rodzaje metali: stal, stal nierdzewna, aluminium, metale nieżelazne. Nasz system laserowy może wykonać tak wysokie ciśnienie, jak ±0,02 mm / m.

Produkcja wiązek kablowych

Nasza firma jest producentem specjalistycznych wiązek kablowych skierowanych do klientów wymagających wysokiej jakości produktu i równie wysokiego poziomu obsługi klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko standardowe rozwiązania, ale także specjalizujemy się w niestandardowych wiązkach przewodów.

Prototypowanie i outsourcing badawczo rozwojowy

Twój projekt potrzebuje prototypu? Jeśli szukasz partnera, który byłby w stanie sprostać Twoim potrzebom i zbuduje dla Ciebie prototypowe urządzenie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Produkcja szaf sterowniczych i rozdzielnic

Jesteśmy firmą specjalizująca się w produkcji kontraktowej szaf sterowniczych i rozdzielnic stosowanych głównie w maszynach przemysłowych, sektorze energetycznym, maszynach rolniczych i budowlanych, transporcie kolejowym oraz wielu innych branżach przemysłu.

Usługi druku 3D

Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługę druku 3D dla przemysłu. Używamy różnorodnych materiałów, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Jeśli potrzebujesz wydruku o wysokiej precyzji i jakości - skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać wycenę. Usługa jest szybka i na konkurencyjnym poziomie cenowym.

Profiler wiązki laserowej Huaris korzysta z systemu diagnostycznego w chmurze
// nasze produkty

Profilometr wiązki laserowej – diagnostyka wspomagana sztuczną inteligencją

System HUARIS jest oparty na AI (sztucznej inteligencji) jest pierwszym rozwiązaniem na rynku przeznaczonym do prewencyjnej diagnostyki laserów. Opracowany przez nas system został finalistą w konkursie Innovation Award na Laser World of Photonics w Monachium, 2022. Dzięki wdrożeniu systemu Huaris, Perspectiva Solutions została 1 z 101 najbardziej innowacyjnych startupów i firm z sektora uczenia maszynowego w Polsce.

Data Magazine z Wielkiej Brytanii uznał naszą firmę za jeden z najbardziej innowacyjnych podmiotów w Polsce w dziedzinie sztucznej inteligencji!

// Firma w liczbach

Perspectiva Solutions w Statystykach

+
lat na rynku
m2
hala produkcyjna
+
technicy - inżynierowie
+
zakończonych projektów
+
kawy z klientami
// producent wiązek elektrycznych dla przemysłu

Montaż wiązek kablowych według branż:

Perspectiva Solutions to producent dedykowanych wiązek kablowych dla przemysłu. Jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy rodzaj elektrycznych przewodów i wiązek kablowych, jakich możesz potrzebować. Zobacz w jakich branżach przemysłu mamy doświadczenie.

// współpraca z nami daje wiele korzyści

Mamy zaufanych klientów z
ponad 15+ krajów

Emilia Clarke
Moonkle LTD,
Client of Company
"Bardzo dobrze przemyślana i elokwentna komunikacja. Jasne kamienie milowe, terminy i szybka praca. Cierpliwość. Nieskończona cierpliwość. Żadnych dróg na skróty. Nawet jeśli nie byliśmy ostrożni. Rozwiązywania problemów dzięki świetnym oryginalnym pomysłom!"
Emilia Clarke
Mit
Manager of Company
"Nawiązaliśmy współpracę z Perspectiva Solutions dostarczając serwomechanizmy stosowane w szafach sterowniczych i automatyce przemysłowej."
Emilia Clarke
John Martin
Manager of Company
„Skontaktowaliśmy się z Perspectiva Solutions na targach automaticon i w ramach współpracy zbudowaliśmy prototyp naszego urządzenia. To prawdziwi eksperci w dziedzinie optoelektroniki - naukowcy najwyższej klasy także w automatyce. W krótkim czasie wdrożono kluczowe aspekty funkcjonowania systemu. Polecamy tego partnera!”
Emilia Clarke
ETC
Client of Company
"Dziękujemy za pełne wsparcie przy projektowaniu i wdrażaniu wiązek przewodów w branży automatyki przemysłowej."
// wiedza o produkcji kontraktowej i biznesie

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły

Wiązki elektryczne
Contract production of wiring harness - wiązki elektryczne

Jak powstaje wiązka elektryczna?

Proces wytwarzania wiązek elektrycznych: Cięcie i odizolowywanie przewodów pierwszą czynnością podczas wykonywania wiązekelektrycznych jest cięcie i odizolowywanie. Wiązka cięta jest zgodnie z zapotrzebowaniem nadługość planowanego przewodu oraz z uwzględnieniem tolerancji długości gotowegoproduktu. Przy zamówieniu klient określa tolerancję długości przewodu, który uwzględniamyprzy wymiarze końcowym. Poza kablami i wiązkami cięte są także izolacje termokurczliwe,peszle, gładkie rurki osłonowe […]

Wiązki elektryczne
Prototyping of machine wiring harness - prototypowanie wiązek do maszyn

Prototypownie wiązek kablowych maszyn

Zastanawiasz się, jak ważne są wiązki elektryczne przy projektowaniu prototypu dla maszyn? Współczesne urządzenia posiadają jednostkę centralną sterującą systemem (ECU -Electronic Control Unit), czasem występuje ona w postaci sterownika lub specjalistycznego procesora. Wiązka kablowa umożliwia komunikację pomiędzy jednostką centralną, a elementami całego systemu (np. silniki, zawory, wyświetlacze, siłowniki). Jak zatem wygląda prototypowanie okablowania do urządzeń?Na […]

Wiązki elektryczne
Contract production of wiring harness - wiązki elektryczne

Wiązka kablowa na zamówienie: projektowanie dla klienta

Dlaczego niezawodny projekt wiązki elektrycznej jest tak istotny? Jednym z najważniejszych ikluczowych elementów automatyki do maszyn są wiązki elektryczne i całe przewody kablowe, któresą niezbędne do funkcjonowania urządzenia. Oprócz zasilania maszyny są one bardzo pomocne naprzykład, kiedy dojdzie do uszkodzenia lub awarii którejkolwiek z części. Wiązki przewodówelektrycznych wysyłają wtedy sygnał informujący o usterce, dzięki czemu […]

Wiązki elektryczne
Wiring harness contract production - wiązki elektryczne

Jak prawidłowo dobrać wiązkę elektryczną?

We współczesnym świecie automatyzacja i różnego rodzaju urządzenia elektryczne sąstosowane na szeroką skalę, na przykład w zakładach produkcyjnych. Jednak do prawidłowego iskutecznego działania takich urządzeń, konieczne jest zastosowanie wysokiej jakości przewodówelektrycznych i odpowiednich wiązek, aby przesył sygnałów oraz energii umożliwiającej działanieodbiorników elektrycznych funkcjonował poprawnie. Odpowiedni wybór gwarantuje trwałe iżywotne działanie systemów, dzięki czemu można zminimalizować […]