Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 

Partner in contract production for switchboards, electric control panel and cable harness manufacturing
// Perspectiva Solutions

Twój partner
w produkcji kontraktowej

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych.  Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

Misją naszej firmy, jako producenta kontraktowego, jest dostarczanie kompletnych rozwiązań dla biznesu w zakresie zastosowań przemysłowych i fotoniki.

Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów i pełne zaufanie naszych klientów.

We believe in high-tech and its social impact!

Dedykowane rozwiązania

Nasz zespół inżynierów opracuje skalowalne rozwiązania biznesowe i wesprze Cię w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Doświadczenie w biznesie

Znajomość najnowocześniejszych rozwiązań poparta szerokim doświadczeniem to droga do sukcesu Twojego projektu.

Twój dostawca kontraktowy

Produkcja kontraktowa to dla nas codzienność. Mamy szerokie doświadczenie we współpracy z firmami technologicznymi.

Wsparcie techniczne

Wiemy, że często brakuje Ci czasu. Jesteśmy gotowi aby udzielić konsultacji na każdym etapie Twojego projektu.

// nasze usługi

Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych
oraz produkcję kontraktową maszyn i urządzeń

Produkcja kontraktowa urządzeń

Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie produkcji kontraktowej różnych komponentów i urządzeń. Nasze doświadczenie obejmuje sektory: high-tech, kosmiczny, fotonikę, motoryzacyjny, maszynowy oraz automatyki przemysłowej.

Precyzyjne cięcie laserem maszyną CNC

Korzystamy z najnowszej technologii precyzyjnego cięcia laserowego wykonywanego przez maszyny CNC. Możemy ciąć różne rodzaje metali: stal, stal nierdzewna, aluminium, metale nieżelazne. Nasz system laserowy może wykonać tak wysokie ciśnienie, jak ±0,02 mm / m.

Produkcja wiązek elektrycznych

Nasza firma jest producentem specjalistycznych wiązek elektrycznych skierowanych do klientów wymagających wysokiej jakości produktu i równie wysokiego poziomu obsługi klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko standardowe rozwiązania, ale także specjalizujemy się w produkcji niestandardowych wiązkach kablowych.

Prototypowanie i outsourcing badawczo rozwojowy

Twój projekt potrzebuje prototypu? Jeśli szukasz partnera, który byłby w stanie sprostać Twoim potrzebom i zbuduje dla Ciebie prototypowe urządzenie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Produkcja szaf sterowniczych i rozdzielnic

Jesteśmy firmą specjalizująca się w produkcji kontraktowej szaf sterowniczych i rozdzielnic stosowanych głównie w maszynach przemysłowych, sektorze energetycznym, maszynach rolniczych i budowlanych, transporcie kolejowym oraz wielu innych branżach przemysłu.

Usługi druku 3D

Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługę druku 3D dla przemysłu. Używamy różnorodnych materiałów, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Jeśli potrzebujesz wydruku o wysokiej precyzji i jakości - skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać wycenę. Usługa jest szybka i na konkurencyjnym poziomie cenowym.

Profiler wiązki laserowej Huaris korzysta z systemu diagnostycznego w chmurze
// nasze produkty

Profilometr wiązki laserowej – diagnostyka wspomagana sztuczną inteligencją

System HUARIS jest oparty na AI (sztucznej inteligencji) jest pierwszym rozwiązaniem na rynku przeznaczonym do prewencyjnej diagnostyki laserów. Opracowany przez nas system został finalistą w konkursie Innovation Award na Laser World of Photonics w Monachium, 2022. Dzięki wdrożeniu systemu Huaris, Perspectiva Solutions została 1 z 101 najbardziej innowacyjnych startupów i firm z sektora uczenia maszynowego w Polsce.

Data Magazine z Wielkiej Brytanii uznał naszą firmę za jeden z najbardziej innowacyjnych podmiotów w Polsce w dziedzinie sztucznej inteligencji!

// Firma w liczbach

Perspectiva Solutions w Statystykach

+
lat na rynku
m2
hala produkcyjna
+
technicy - inżynierowie
+
zakończonych projektów
+
kawy z klientami
// producent wiązek elektrycznych dla przemysłu

Montaż wiązek kablowych według branż:

Perspectiva Solutions to producent dedykowanych wiązek kablowych dla przemysłu. Jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy rodzaj elektrycznych przewodów i wiązek kablowych, jakich możesz potrzebować. Zobacz w jakich branżach przemysłu mamy doświadczenie.

// współpraca z nami daje wiele korzyści

Mamy zaufanych klientów z
ponad 15+ krajów

Moonkle LTD,
Moonkle LTD,
Client of Company
"Bardzo dobrze przemyślana i elokwentna komunikacja. Jasne kamienie milowe, terminy i szybka praca. Cierpliwość. Nieskończona cierpliwość. Żadnych dróg na skróty. Nawet jeśli nie byliśmy ostrożni. Rozwiązywania problemów dzięki świetnym oryginalnym pomysłom!"
Mit
Mit
Manager of Company
"Nawiązaliśmy współpracę z Perspectiva Solutions dostarczając serwomechanizmy stosowane w szafach sterowniczych i automatyce przemysłowej."
John Martin
John Martin
Manager of Company
„Skontaktowaliśmy się z Perspectiva Solutions na targach automaticon i w ramach współpracy zbudowaliśmy prototyp naszego urządzenia. To prawdziwi eksperci w dziedzinie optoelektroniki - naukowcy najwyższej klasy także w automatyce. W krótkim czasie wdrożono kluczowe aspekty funkcjonowania systemu. Polecamy tego partnera!”
ETC
ETC
Client of Company
"Dziękujemy za pełne wsparcie przy projektowaniu i wdrażaniu wiązek przewodów w branży automatyki przemysłowej."
// wiedza o produkcji kontraktowej i biznesie

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły

Innowacje w technologii Produkcja kontraktowa Świat fotoniki
Co to jest fotonika? Polski wkład naukowy we wszechświecie fotoniki.

Co to jest fotonika? – Polski wkład w świat fotoniki

Fotonika to elektronika XXI wieku? Ile jest w tym prawdy i jaki jest Polski wkład w świat fotoniki? Fotonika to rozległa dziedzina nauki, w której obszarze leży m.in. opracowywanie technik gromadzenia i przetwarzania obrazu, konstruowanie urządzeń pomiarowych wykorzystujących promieniowanie elektromagnetyczne oraz opracowanie technik gromadzenia informacji z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego. Jeśli temat fotoniki jest dla Ciebie interesujący, zapraszamy do zapoznania..

Wiązki kablowe Produkcja kontraktowa
Niezawodność wiązki kablowej w elektromobilności- ładowarki do samochodów elektrycznych

Niezawodność wiązki kablowej dla ładowarki do samochodów elektrycznych

Wiązki elektryczne to nieodłączna część urządzeń, które znacznie usprawniają codzienne życie. Znajdują się one praktycznie w każdym sprzędzie działającym na prąd. Ich powszechne zastosowanie sprawia, że liczba firm zajmujących się ich produkcją stale rośnie. Elektromobilność to jedna z najbardziej rozwojowych gałęzi polskiej i światowej gospodarki. Dziś sektor ten obejmuje nie tylko produkcję elektrycznych pojazdów, ale […]

Produkcja kontraktowa Rozdzielnice i szafy sterownicze Wiązki kablowe
Jak działa serwomechanizm w automatyce przemysłowej

Jak działa serwomechanizm w automatyce przemysłowej

Serwomechanizm to element który nierozerwalnie wiąże się z pojęciem automatyki przemysłowej, wszędzie tam gdzie musi być zachowana precyzja i powtarzalność. Najczęstszym zastosowaniem serwomechanizmów w automatyce przemysłowej jest sterowanie położeniem elementów maszyny(np. głowicy), regulacja prędkości obrotowej wirników, kontrola naprężeń i siły nacisku czy utrzymywanie stałego momentu obrotowego. Wróćmy jednak do podstaw i zdefiniujmy zagadnienia związane z […]

Wiązki kablowe
Contract production of wiring harness - wiązki elektryczne

Jak powstają wiązki elektryczne?

Wiązki elektryczne stanowią kluczowy element współczesnej technologii, stanowiąc skomplikowaną sieć połączeń elektrycznych w różnorodnych urządzeniach i systemach. W artykule „Jak powstają wiązki elektryczne?” przyjrzymy się krok po kroku procesowi tworzenia w naszej firmie niezawodnych i bezpiecznych wiązek kablowych. Dowiedz się, jakie materiały są wykorzystywane oraz dlaczego precyzja w tworzeniu wiązek kablowych ma kluczowe znaczenie dla efektywnej pracy urządzeń elektronicznych.

Wiązki kablowe
Prototyping of machine wiring harness - prototypowanie wiązek do maszyn

Prototypownie wiązek kablowych maszyn

Zastanawiasz się, jak ważne są wiązki elektryczne przy projektowaniu prototypu dla maszyn? Współczesne urządzenia posiadają jednostkę centralną sterującą systemem (ECU – Electronic Control Unit), czasem występuje ona w postaci sterownika lub specjalistycznego procesora. Wiązka kablowa umożliwia komunikację pomiędzy jednostką centralną, a elementami całego systemu (np. silniki, zawory, wyświetlacze, siłowniki). Jak zatem wygląda prototypowanie okablowania do […]

Wiązki kablowe
Contract production of wiring harness - wiązki elektryczne

Projektowanie wiązek elektrycznych na zamówienie klienta

Projektowanie wiązek elektrycznych jest istotnym czynnikiem dla wielu sektorów przemysłu. Dlaczego niezawodny projekt wiązki elektrycznej jest tak istotny? Jednym z najważniejszych i kluczowych elementów automatyki do maszyn są wiązki elektryczne i całe przewody kablowe, które są niezbędne do funkcjonowania urządzenia. Oprócz zasilania maszyny są one bardzo pomocne na przykład, kiedy dojdzie do uszkodzenia lub awarii […]

// Perspectiva Solutions - Projekty B+R

Projekty Badawczo Rozwojowe

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego poprzez Program Inteligentny Rozwój.

Europejski projekt Perspectiva Solutions wspierany przez NCBR