Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
Dedicated solutions for startups - dedykowane rozwiązania dla startupów
Produkcja kontraktowa dla startupów
// rozwiązania dedykowane dla Twojego startupu

Inwestycja w startup w Polsce może okazać się sukcesem

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chcesz przyspieszyć rozwój swojego biznesu, ale brakuje Ci narzędzi wdrożeniowych?

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, na początku lub końcu projektu, ale masz problem, który wydaje się nie do pokonania.
Rozpocznij współpracę z zaufaną firmą zajmującą się rozwiązaniami dla startupów.

Czy wiesz, że tylko 40% startupów jest w stanie stać się rentownymi? Perspectiva Solutions oferuje usługi produkcji kontraktowej dla firm rozpoczynających działalność na specjalnych warunkach. Doradztwo w zakresie optymalnych technologii produkcji Twojego produktu jest u nas bezpłatne!

Pomożemy Ci skalować Twój produkt, wprowadzać innowacje, prototypować, budować urządzenie i prowadzić produkcję kontraktową.

Naszym przyszłym klientom oferujemy bezpłatne porady, jak optymalnie wyprodukować Twój produkt!
// Jak wspieramy Startupy?

Dedykowane rozwiązania dla startupów

My także byliśmy w pewnym momencie startupem i jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Chesz wiedzieć jak możemy wesprzeć Twój projekt? Jeżeli Twój startup spotyka się z poniższymi problememi:

  • potrzebujesz producenta elektroniki zlokalizowanego w Europie ze względu na dostępność i jakość,
  • potrzebujesz kogoś, kto doradzi w zakresie optymalnej technologii produkcji,
  • wiedz, że będziesz rozwijać swój produkt przy wsparciu inwestora (a już go masz),
  • być może zastanawiałeś się również nad poproszeniem kogoś o zarządzanie fazą badań i rozwoju technicznego?

Przygotowaliśmy dopasowaną ofertę dla rozwijających się startupów:

// masz pomysł na startup?

Rozumiemy, że Startup wymaga specjalnego podejścia!

Doskonale rozumiemy, że możesz potrzebować pomocy, aby rozwinąć swój biznes. Podczas opracowywania strategii biznesowej będziesz musiał stawić czoła wielu wyzwaniom. Niektóre z nich mogą obejmować:
  • Kto wyprodukuje Twój produkt, skoro Twój inwestor nie chce inwestować w zakład produkcyjny?
  • Jaka jest Twoja ścieżka w zwiększaniu skali produkcji od kilku prototypów MVP (ang. minimum viable product) do potencjalnie tysięcy sztuk Twojego wymarzonego produktu każdego miesiąca?
  • Jakie są najlepsze i najbardziej ekonomiczne technologie produkcji na różnych etapach rozwoju Twojej firmy?
  • Potrzebujesz znaleźć dotacje,  partnera/inwestora z doświadczeniem w Polsce i Europie?
  • Kto przejąłby od ciebie trochę tego bólu głowy? …. i pewnie setki więcej! 😉
Huaris ai cloud systemfor remote laser monitoring
// Ścieżka wsparcia Twojego Startupu

3 proste kroki aby otrzymać
wsparcie Twojego Startupu

Twój pomysł na startup

Mam pomysł na startup w Polsce, ale nie wiem jak go zrealizować? Więc jesteś już naprawdę blisko twojego sukcesu.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną konsultację

Doradztwo w zakresie optymalnych technologii produkcji Twojego produktu jest u nas bezpłatne!

Indywidualne rozwiązania

Dostarczymy Ci dedykowane rozwiązania, które rozwiną Twój produkt. Nawiąż współpracę, aby przenieść swój startup na nowe wyżyny i rozwinąć swój biznes.

// Jak odnieść sukces? Czyli startupy w liczbach

Informacje i statystyki dotyczące startupów

Najbardziej znane marki i najcenniejsze firmy na świecie, zaczynały dość skromnie. W przydomowym garażu jak Steve Jobs, czy poprzez wsparcie grypy darczyńców wierzących w projekt jak Elon Mask. Jednak opracowanie unikalnego pomysłu na biznes to tylko początek, a od uruchomienia biznesu do przejęcia rynku jest jeszcze daleka droga.

Masz genialny pomysł, liczysz na inwestycje lecz twój model biznesowy pozwoli odnieść ci sukces? Liczysz że twój pomysł będzie cenionym startupem i zyska tytuł jednorożca? Brzmi znajomo? Jesteś na dobrej drodze, ale warto wcześniej zapoznać się z aktualnymi informacji statystycznymi dotyczącymi rynku startupów na świecie.

%
startupów zaczyna w domowym zaciszu
%
startupów ma szansę stać się rentownymi
%
startupów odnosi porażkę
%
przedsiębiorców sądzi że AI jest najlepszą innowacją dla startupów

Przydatne informacje o startupach

W jakich krajach jest najwięcej startupów?

Raczej dla nikogo nie będzie niespodzianką, że pierwsze miejsce w ilości startupów zajmują Stany Zjednoczone z ponad 70 000 innowacyjnymi przedsiębiorstwami. Daleko w tyle za USA są kolejne kraje. Drugie miejsce na liście startupów zajmują Indie z zaledwie 13 000 startupami, a trzecie miejsce zajmuje Wielka Brytania z 6 000 startupami.

Jakie branże są najbardziej popularne wśród startupów?

Najpopularniejszą aktualnie branżą na świecie dla startupów jest branża Fintech (ang. financial technology). Branża Fintech skupia 7,1% startupów tworzących dedykowane rozwiązania technologiczne w sektorze finansów. Chodzi głównie o firmy tworzące przydatne narzędzia zarządzaniu finansami. np. dokonywanie codziennych płatności, wymiana walut czy efektywne zarządzanie domowym budżetem. Oto przykłady: Google Pay, Apple Pay, Revolut, Twisto czy Blik.

Lista top 5 branży dla startupów:

Fintech - 7,1 %
Life sciences and healthcare - 6,8 %
Artificial Intelligence - 5%
Gaming - 4,7%
Adtech 3,3%

Jaka jest najcenniejsza firma startupowa na świecie?

ByteDance to firma, która zaczynała swoją działalność jako startup w Chinach. Aktualnie ta inwestycja biznesowa przyniosła spore dochody inwestorom i wyceniana jest na ponad 350 miliardów dolarów. Dla sporej części osób nazwa ByteDance może nie mówić za wiele, jednak ich projekt Tiktok z pewnością kojarzą nie tylko klienci serwisu ale i znaczna część społeczeństwa.

Co to jest startup?

Startup to firma, która dopiero rozpoczyna swoją działalność i posiada ograniczone środki finansowe. Celem start-upu jest szybkie uruchomienie produktu lub usługi na rynku i osiągnięcie jak najszybszego wzrostu biznesowego. Globalne Startupy generują wzrost gospodarczy na całym świecie przez wdrażanie odpowiedniego modelu biznesowego dla swoich innowacji.

Co oznacza słowo jednorożec dla startupu?

Dla startupów, które miały unikalny pomysł i potrafiły przekuć go w globalny sukces rynkowy zarezerwowano specjalną nazwę - jednorożec. Startupy które są wysoko cenione przez inwestorów nazywa się jednorożcami w nawiązaniu do ich nieuchwytności.

W jakich krajach jest najwięcej firm nazywanych jednorożcami?

USA oraz Chiny mają największą liczbę innowacyjnych firm na świecie nazywanych jednorożcami. Aktualnie jest oponad 600 firm całym świecie osiągających światowe sukcesy i nazywanych jednorożcami. Warto dodać, że spory przyrost jednorożców notują startupy z krajów Ameryki Łacińskiej.

// blog dla startupów

Przeczytaj ostatnie artykuły innowacyjnych technologiach

Innowacje w technologii Produkcja kontraktowa Świat fotoniki
Co to jest fotonika? Polski wkład naukowy we wszechświecie fotoniki.

Co to jest fotonika? – Polski wkład w świat fotoniki

Fotonika to elektronika XXI wieku? Ile jest w tym prawdy i jaki jest Polski wkład w świat fotoniki? Fotonika to rozległa dziedzina nauki, w której obszarze leży m.in. opracowywanie technik gromadzenia i przetwarzania obrazu, konstruowanie urządzeń pomiarowych wykorzystujących promieniowanie elektromagnetyczne oraz opracowanie technik gromadzenia informacji z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego. Jeśli temat fotoniki jest dla Ciebie interesujący, zapraszamy do zapoznania..

Innowacje w technologii
Importance of a project team

Ocena potencjału projektu, a zespół projektowy

Zespół jest ważniejszy niż wszystkie inne czynniki łącznie? Znaczenie zespołu projektowego Dobrym punktem na początek są statystki z rynku USA, które słyszałem dawno temu. Więc… większość startupów nie przetrwa. Z tych, które przetrwają i odniosą sukces około 80% zmieni profil działalności! Tylko 20% startupów pozostanie przy pierwotnej koncepcji biznesowej. Możesz ocenić ten fakt na różne […]

Innowacje w technologii
Evaluation of a project potential - Innovations in technology

Ocena potencjału projektu – 5 filarów procesu decyzyjnego

W tytule użyłem słowa „potencjał”, które w dorozumianym kontekście jest używane powszechnie przez ludzi z branży. Chcąc być jednak bardziej precyzyjnym należy dookreślić, że chodzi o potencjał komercyjny. Nazywany też czasem biznesowym. Decyzja podjęta w sposób racjonalny o tym, czy można zaangażować się w projekt powinna bazować na właściwie przeprowadzonym procesie oceny. Różni ludzie podchodzą […]

// Inwestycja w startup w Polsce

Razem zbudujmy Twój startup!

// Biuro obsługi Perspectiva Solutions

Nasz zespół doświadczonych specjalistów
jest zawsze gotowy do wsparcia Twojego projektu

01

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych partnerów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Twój projekt biznesowy rozwinie się razem z nami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
01

Dla Partnerów

Dla Partnerów
02

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych klientów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Zrealizowany z nami projekt przyniesie Ci nowe perspektywy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
02

Dla Klientów

Dla Klientów
03

Wspieramy startupy na każdym etapie realizacji projektu. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Nasz zespół wesprze Cię w aspektach inżynieryjnych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
03

Dla Startupów

Dla Startupów

// Masz pomysł na startup?

POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

Oferujemy bezpłatne porady, jak optymalnie skalować i wyprodukować Twój produkt!