Contact details

Our Address:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Our Mailbox:

info@perspectivasolutions.com

Our Phone:

(+48) 730 709 490

Our company specializes in contract production of the highest quality electronic and photonic devices and the production of custom cable harnesses. We offer the highest production standards in Poland, from prototyping, production outsourcing, to professional machine and electronics assembly services.

 
Dedicated solutions for startups - dedykowane rozwiązania dla startupów
// Szybkie prototypowanie z Perspectiva Solutions

Prototypowanie elektroniki

Zdajemy sobie sprawę, jak istotnym elementem realizacji każdego projektu jest początkowy etap planowania. Znalezienie partnera nie tylko na potrzeby przyszłej produkcji seryjnej, ale również na czas szybkiego budowania prototypu, jest bardzo często kluczowym wyzwaniem w procesie realizowania nowych projektów.

Bardzo często w nowych projektach kluczowym wyzwaniem jest znalezienie partnera nie tylko do przyszłej produkcji masowej, ale również do fazy prototypowania. Ponieważ jesteśmy inżynierami, którzy wielokrotnie znajdowali się w podobnej sytuacji, postanowiliśmy odpowiedzieć na tę potrzebę.

// Wykonanie prototypu maszyn i urządzeń

Potrzebujesz zbudować prototyp?

Jeśli szukasz partnera, który będzie w stanie sprostać Twoim potrzebom i zbuduje dla Ciebie prototypowe urządzenie – jesteśmy tu dla Ciebie. Mamy ogromną sieć sprawdzonych współpracowników, którzy są najwyższej klasy ekspertami w dziedzinie przemysłu i nauki. Zaangażujemy ich, aby Twój projekt został zrealizowany w sposób kontrolowany bez ryzyka, w minimalnym czasie i wysoce konkurencyjnym budżecie.

// Perspectiva Solutions

Jakie mamy doświadczenie
z szybkim prototypowaniu?

Nasi klienci zamawiali projektowanie dedykowanych urządzeń, maszyn lub wiązek elektrycznych w szczególności w takich gałęziach przemysłu jak:

Automatyka przemysłowa 40%
Przemysł samochodowy 20%
Profesjonalna elktronika 10%
Przemysł kosmiczny 10%
Maszyny 10%
Przemysł farmaceutyczny i medyczny 5%
Przemysł chemiczny 5%
Electric switchgear and control panel manufacturing - szafa sterownicza i rozdzielnica
// Razem zbudujmy Twój biznes

Potrzebujesz szybkiego prototypowania

// Biuro obsługi Perspectiva Solutions

Nasz zespół doświadczonych specjalistów
jest zawsze gotowy do wsparcia Twojego projektu

01

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych partnerów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Twój projekt biznesowy rozwinie się razem z nami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
01

Dla Partnerów

Dla Partnerów
02

Nasz zespół oferuje oferuje wsparcie techniczne dla naszych klientów. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Zrealizowany z nami projekt przyniesie Ci nowe perspektywy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
02

Dla Klientów

Dla Klientów
03

Wspieramy startupy na każdym etapie realizacji projektu. Poinformuj nas o swoich pomysłach i terminach realizacji. Nasz zespół wesprze Cię w aspektach inżynieryjnych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
03

Dla Startupów

Dla Startupów
// Baza wiedzy o prototypowaniu elektroniki

Zapoznaj się z popularnymi pytaniami
dotyczącymi prototypowania.

Co to jest prototypowanie?

Prototypowanie jest procesem eksperymentowania i wdrażania swojego pomysłu poprzez stworzenie fizycznej próbki produktu, od etapu projektowania na papierze lub przez wirtualne prototypowanie, po finalną wersję, która testowana jest w praktyce przez zespoły projektowe. Zespoły takie ściśle współpracując ze sobą, budują prototyp (prototypowanie konstrukcyjne oraz elektroniki), w taki sposób, aby uchwycić koncepcje projektowe i przetestować je w miejscu docelowym.

Prototypowanie może różnić się metodami i technikami tworzenia, często określane jest to jako skala wierności (niska, średnia, wysoka). Wierność odnosi się do poziomu szczegółowości i funkcjonalności prototypu. Im wyższa wierność, tym bardziej skomplikowany proces tworzenia.

Co to jest prototyp?

Prototyp to funkcjonalna, jednak nie ostateczna wersja produktu zrodzonego z pierwotnego zamysłu, która służy do testowania kompatybilności przed oficjalnym wprowadzeniem do produkcji na większą skalę. Jest podstawą do dopracowania i zaprojektowania produktu finalnego. Prototyp jest wykorzystywany do określenia, czy projekt będzie odpowiednio działał, a także do sprawdzania, czy istnieje potrzeba, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zmiany bądź ulepszenia przed wydaniem projektu do produkcji i użytku.

Dzięki prototypowi można we wczesnym etapie ustalić cele projektu, skrócić czas potrzebny do wytworzenia produktu końcowego, a także obniżyć ryzyko kosztownych poprawek na późniejszych etapach życia produktu. Dobrą praktyką konstrukcyjną jest tworzenie MVP (Minimum Viable Product – produkt działający o minimalnej funkcjonalności). Może to wymagać do kilkunastu rewizji projektu, zanim dojdzie do DFMA (Design for Manufacture and Assembly), czyli projektu gotowego do produkcji seryjnej. Na początku tworzenia prototypów kreuję się prosty eksperymentalny model proponowanego produktu, dzięki czemu można sprawdzić, w jakim stopniu pasuje do danej maszyny oraz oczekiwań jej użytkowników.

Czym jest model prototypowy?

Model prototypowy jest prototypem stworzonym w początkowej fazie przy minimalnych wymaganiach. Model ten jest przydatny, w momencie kiedy wszystkie szczegółowe wymagania odnośnie kompatybilności nie są znane klientowi przed rozpoczęciem projektu. Przydatne jest to także, kiedy prototyp, który ma zostać opracowany, jest złożony, a podobny produkt na którym można by się wzorować nie istnieje na rynku. Po stworzeniu podstawowego prototypu klient może przetestować i sprawdzić prototyp w swojej maszynie i zdecydować, jakie ulepszenia będą wymagane, aby urządzenie działało prawidłowo. Prototyp jest następnie testowany i modyfikowany na podstawie informacji zwrotnej otrzymanej od klienta, aż do utworzenia ostatecznej jego wersji o pożądanych funkcjach.

How to prototype pcb?

Prototypowanie...

Jak prototypować pcb?

Prototypowanie...

Co to jest szybkie prototypowanie - definicja?

Prototypowanie...

Prototypowanie rapid prototyping
Accordion Content
Prototypowanie design thinking
Accordion Content
Wirtualne prototypowanie

Prototypowanie

Prototypowanie 3D

Prototypowanie

// Mamy doświadczenie w szybkim prototypowaniu

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA PROTOTYPU?

Nasi inżynierowie są do Twojej dyspozycji.