Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

Dedicated solutions for startups - dedykowane rozwiązania dla startupów
We believe in high-tech and its social impact!
// Oferty pracy Perspectiva Solutions

Szukasz solidnego pracodawcy?

Dobrze trafiłeś. W naszej firmie poszukujemy wysoce zmotywowanych, entuzjastycznych osób, które dołączą do naszego zespołu.

Zajmujemy się  produkcją i montażem najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcją dedykowanych wiązek kablowych dla różnych branż przemysłu.

Oferujemy także staże oraz praktyki dla uczniów i studentów.

Naszą misją jest ciągły rozwój zarówno pracowników, firm, jak i naszych kontrahentów.

sign Krzysztof Jakubczak - CEO-Founder of Perspectiva Solutions company

Prezes Zarządu Perspectiva Solutions

// Wybierz karierę w Perspectiva Solutions

Sprawdź nasze oferty pracy!

Opis

Perspectiva Solutions to uznany producent urządzeń elektronicznych, automatyki przemysłowej i wiązek kablowych. Do naszego zespołu w Zamościu przy ul. Młyńskiej poszukujemy inżyniera na stanowisko Technologa.

Szukamy:

  • absolwentkę / absolwenta studiów wyższych na kierunkach elektronika, elektrotechnika, itp., którzy posiadają minimum tytuł inżyniera

  • preferencyjnie: osoby znające SolidWorks oraz SolidWorks Electrical, alternatywnie inne podobne oprogramowanie, przy założeniu, że kandydat nauczy się ww. oprogramowania

  • osoby sumiennej, zmotywowanej i chętnie pracującej z komputerem

  • osoby ceniącej profesjonalizm w środowisku pracy, która chętnie pracuje z innymi ludźmi

  • specjalisty, który potrafi płynnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej o zbliżonym profilu

Zakres obowiązków:

  • modelowanie wiązek elektrycznych i prostych brył (np.: obudów do złączy)

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej wiązek

  • konfigurowanie produktu w systemie ERP

  • tworzenie BOMów w systemie ERP

  • spotkania z klientami (głównie online) z Polski oraz z zagranicy w celu analizy potrzeb i wymogów technologicznych

  • wdrożenia i szkolenie pracowników produkcyjnych z nowych produktów

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia wstępne wprowadzające i rozszerzające z zakresu produkcji wiązek kablowych oraz automatyki przemysłowej

  • szkolenia rozszerzające wiedzę z inżynierii produkcji oraz kontroli procesów

  • szkolenie z zakresu SolidWorks i SolidWorks Electrical

  • szkolenie z systemu ERP stosowanego w firmie

  • pracę w zespole zgranym, w dobrej atmosferze

  • pracę w wymiarze 100% nominalnego czasu pracy w firmie zarządzanej w sposób nowoczesny i dynamicznie rozwijającej się

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwinięcia kompetencji zawodowych

  • wynagrodzenie w pełni udokumentowane

  • termin rozpoczęcia pracy: luty-marzec 2023

Do aplikowania zapraszamy również osoby z Ukrainy. Konieczna jest jednak przynajmniej podstawowa znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Opis

Perspectiva Solutions to uznany producent urządzeń elektronicznych, automatyki przemysłowej i wiązek kablowych. Do naszego zespołu w Zamościu przy ul. Młyńskiej poszukujemy zmotywowanych techników do prac na produkcji.

Szukamy:

absolwentów technikum ze specjalnością elektronik lub elektryk
rozumiejących podstawowe schematy elektryczne
osoby sumienne, zmotywowane i sprawne manualnie (np.: pod kątem umiejętności zagniatania terminali na kablach lub lutowania)
potrafiące korzystać z podstawowych narzędzi biurowych (komputer, Microsoft Office, drukarka, itp.)

Oferujemy:

kompleksowe szkolenia wstępne wprowadzające i rozszerzające z zakresu prac na produkcji
szkolenia rozszerzające wiedzę z inżynierii produkcji i kontroli procesów
pracę w zespole zgranym, w dobrej atmosferze
pracę w wymiarze 100% nominalnego czasu pracy w firmie zarządzanej w sposób nowoczesny i dynamicznie rozwijającej się
dużą różnorodność w tematyce, której dotyczy praca
możliwość zdobycia doświadczenia w pracy produkcyjnej w technicznej i interesującej tematyce
wynagrodzenie w pełni udokumentowane

Nasza firma nie oczekuje, że będziesz na starcie posiadać szerokie spektrum kompetencji. Oferujemy zaangażowanie przy szkoleniu i wprowadzeniu w tematykę. W zamian oczekujemy zaangażowania i motywacji.

Do aplikowania zapraszamy również osoby z Ukrainy. Konieczna jest jednak przynajmniej podstawowa znajomość języka polskiego.

Opis

Perspectiva Solutions to uznany producent urządzeń elektronicznych, automatyki przemysłowej i wiązek kablowych. Do naszego zespołu w Zamościu przy ul. Młyńskiej poszukujemy zmotywowanych osób do prac przy produkcji wiązek kablowych.

Szukamy:

osoby sumienne, zmotywowane i sprawne manualnie (np.: pod kątem umiejętności zagniatania terminali na kablach lub lutowania, formowania i spinania wiązek na makietach)