Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
Aktualności
Photonics 4 Industry – technologie fotoniczne dla przemysłu na Targach Warsaw Industry Week 2023

Prezentacja AI w predykcji awarii laserów na Photonics 4 Industry 2023 w Nadarzynie

W 25 października 2023 roku, podczas 7. edycji Warsaw Industry Week w Nadarzynie, świat fotoniki połączy siły podczas wyjątkowego wydarzenia „Photonics 4 Industry – technologie fotoniczne dla przemysłu”. Warsztaty Photonics 4 Industry, zgromadzą nie tylko dostawców technologii i ich klientów, ale także ekspertów zajmujących się finansowaniem projektów badawczych oraz ochroną własności intelektualnej. To unikalna okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i zdobycia wiedzy z pierwszej ręki.

Tegoroczna, 7 edycja targów Warsaw Industry Week obiecuje dostarczyć najnowszych informacji na temat technologii fotonicznych i ich zastosowań w przemyśle. To miejsce, gdzie innowacje i przedsiębiorczość spotykają się z nauką i badaniami, a jednym z głównych prelegentów będzie Krzysztof Jakubczak, który poprowadzi fascynującą prelekcję pod tytułem „AI w predykcji awarii laserów.”

Podczas prelekcji Krzysztof Jakubczak przedstawi wielokrotnie nagradzany system Huaris – system sztucznej inteligencji w predykcji awarii laserów, który pozwala na zwiększenie efektywności i niezawodności laserów poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji. Dzięki temu, przemysł będzie mógł unikać kosztownych awarii i zwiększyć swoją konkurencyjność.ponieważ pokazuje, jak zaawansowane technologie fotoniczne, w połączeniu z potęgą sztucznej inteligencji, mogą rewolucjonizować przemysł.

Na program warsztatów składają się prezentacje reprezentujące różne aspekty technologii fotonicznych z całego świata. Photonics 4 Industry to inicjatywa, która łączy międzynarodowe organizacje fotoniczne, umożliwiając dostęp do finansowania projektów badawczych oraz rozwoju biznesu. Po części prezentacyjnej uczestnicy będą mieli okazję do zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi od ekspertów w dziedzinie fotonicznej.

Podczas warsztatów dowiesz się m.in

  • Potrzeby i wymagania branży wobec dostawców technologii,
  • Planowane krajowe i europejskie konkursy B+R,
  • Ochrona IP,
  • Nowe rozwiązania,
  • Nowe obszary zastosowań.

Program warsztatów (wstępny):

  • 11:00-13:00 Prezentacje: PPTF, NCBiR, AIUT, rzecznik patentowy, firmy fotoniczne; Pytania i odpowiedzi
  • 13:00-15:00 Lunch networkingowy

Technologie fotoniczne już dziś znajdują liczne zastosowania przemysłowe: obróbka laserowa, monitorowanie procesów, kontrola jakości, obrazowanie danych to tylko niektóre z możliwych obszarów zastosowań. Jakie nowe rozwiązania oferuje polska fotonika – a jakich poszukuje przemysł, jak współpracować z integratorami, jakie są możliwości finansowania prac rozwojowych, jak chronić IP – porozmawiajmy podczas warsztatów organizowanych podczas przemysłowych targów Warsaw Industry Week.

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak technologie fotoniczne, wsparte sztuczną inteligencją, mogą wpłynąć na przyszłość przemysłu. Krzysztof Jakubczak i jego prelekcja „AI w predykcji awarii laserów” to coś, czego nie można przegapić podczas Photonics 4 Industry podczas Warsaw Industry Week 2023!

Uwaga: Rejestracja na wydarzenie Photonics 4 Industry!

Author

Krzysztof Jakubczak