Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
Aktualności
Entrepreneur's Day organized by Ombudsman for SMEs - Dzień Przedsiębiorcy

Dzień Przedsiębiorcy 2022 organizowany przez Rzecznika Praw Obywatelskich MSP

W ten weekend uczestniczyliśmy w Dniu Przedsiębiorcy 2022 w ramach corocznej imprezy organizowanej przez Biuro Rzecznika MŚP Adam Abramowicz. Naszą firmę reprezentowali Wiceprezes Małgorzata Jakubczak oraz Prezes Krzysztof Jakubczak. Dodatkowo z ramienia Zarządu Krzysztof reprezentuje Unię Szefów Firm Zamojszczyzny.

Jakie znaczenie ma dzień przedsiębiorcy?

Dziś mówimy o niezwykle ważnym temacie edukacji dualnej, czyli zawodowej. Dla nas jako firmy jest to szczególnie ważna kwestia, gdyż od kilku lat uczestniczymy w procesie kształcenia młodzieży na poziomie gimnazjalnym, współpracując z ZSP3 Zamość w ramach realizowanych praktyk, praktyk studenckich i studiów doktoranckich w Perspectiva Solutions, gdzie wspólnie z Politechniką Warszawską prowadzimy doktorat wdrożeniowy w sektorze sztucznej inteligencji.

Author

Krzysztof Jakubczak

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *