Dane kontaktowe

Adres:

Młyńska 27, 22-400 Zamość, Poland

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych i fotonicznych oraz produkcji niestandardowych wiązek kablowych. Oferujemy najwyższe standardy produkcji w Polsce, od prototypownia, outsourcingu produkcji, po usługi profesjonalnego montażu maszyn i elektroniki.

 
Aktualności
Perspectiva Solutions at LASER World of PHOTONICS Fair 2023

Odwiedź stoisko Perspectiva Solutions na LASER World of PHOTONICS 2023!

Z radością dzielimy się z Wami ekscytującymi wiadomościami! W zeszłym roku nasza platforma Huaris AI zdobyła uznanie i została uznana za jedną z 3 najlepszych innowacji 🏆🏅🏆na targach LASER World of PHOTONICS w Monachium. Bazując na tym sukcesie, mamy do przekazania kolejne niezwykłe ogłoszenie. W tym roku z dumą ogłaszamy, że będziemy wystawiać się wraz z naszym cenionym partnerem na rynku niemieckim, firmą Mountain Photonics.

Na targach LASER World of PHOTONIC ponownie zaprezentujemy system Huaris w najnowszej wersji rozwojowej. Począwszy od profilera wiązki laserowej Huaris One, po Huaris Five i ich wersje Mobi. Pokażemy również dedykowane oprogramowanie do obsługi profilometrów wiązki laserowej Huaris w wersji desktopowej, a także rozwiązania chmurowe wspierane przez sztuczną inteligencję.

huaris one is a portable laser beam profiler powered by AI for remote power meter monitoring

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego wspólnego stoiska na targach, gdzie będą Państwo mogli być świadkami, jak przyszłość fotoniki rozwija się na Państwa oczach. Nasz zespół ekspertów będzie pod ręką, aby zademonstrować nasze najnowsze osiągnięcia, omówić trendy w branży i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa i dostarczać cennych informacji o świecie laserów i fotoniki.

Dołącz do nas na naszym stoisku: Poznaj przyszłość fotoniki na LASER World of PHOTONICS 2023!

Zapisz datę na LASER World of PHOTONICS 2023

Zaznaczcie więc w swoich kalendarzach LASER World of PHOTONICS 2023 i przygotujcie się na niezwykłe spotkanie branżowych ekspertów, innowatorów i entuzjastów. Dzięki jeszcze większej liczbie zwiedzających, wystawców i urzekającej przestrzeni eventowej LASER World of PHOTONICS 2023 będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem!

Ważne dane do zapamiętania

LASER World of PHOTONICS Fair 2023:
Data: June 27–30, 2023
Lokalizacja: Messe München/ Niemcy
Hala: B2, Stoisko: 340

Ekscytujące wiadomości! LASER World of PHOTONICS 2023 już za rogiem!

Logo of LASER World of PHOTONICS Fair 2023

Zaznaczcie w swoich kalendarzach i przygotujcie się na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w dziedzinie fotoniki – LASER World of PHOTONICS 2023! Opierając się na sukcesie zeszłorocznej edycji LASER World of PHOTONICS 2022, tegoroczna impreza zapowiada się na jeszcze większą i lepszą, oferując niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów, dzielenia się wiedzą i odkrywania najnowocześniejszych innowacji.

Trochę statystyki LASER World of PHOTONICS 2023

Dzięki imponującej frekwencji w zeszłym roku LASER World of PHOTONICS 2022 powitał oszałamiającą liczbę 14 938 gości z 71 krajów. Było to prawdziwie globalne spotkanie profesjonalistów z branży, badaczy i entuzjastów, którzy zebrali się pod jednym dachem, aby zbadać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie fotoniki. Wydarzenie umożliwiło owocne dyskusje, sprzyjało współpracy i stworzyło platformę do zaprezentowania przełomowych technologii.

Na wystawie można było podziwiać różnorodną gamę firm ze wszystkich zakątków świata. W LASER World of PHOTONICS 2022 906 wystawców z 32 krajów zaprezentowało swoje najnowocześniejsze produkty, usługi i rozwiązania. Od uznanych liderów branży po wschodzące start-upy, wystawa stanowiła wszechstronną prezentację niesamowitego potencjału branży fotoniki.

Design of LASER World of PHOTONICS Fair 2023

Co więcej, sama przestrzeń wydarzenia była imponująca. Obejmujący imponujące 66 000 metrów kwadratowych, w tym wyczekiwany World of QUANTUM, LASER World of PHOTONICS 2022 zapewnił uczestnikom wystarczająco dużo miejsca do odkrywania, angażowania się i zagłębiania w fascynujący świat fotoniki. Mając tak wiele do zobaczenia i doświadczenia, uczestnicy spędzili niezapomniany czas, zanurzając się w najnowszych trendach, postępach i zastosowaniach technologii opartych na świetle.

Więcej wiedzy ze świata fotoniki

Ponieważ z niecierpliwością czekamy na LASER World of PHOTONICS 2023, jasne jest, że tegoroczne wydarzenie przerośnie wszelkie oczekiwania. Wraz z rosnącym globalnym zainteresowaniem fotoniką i jej niezliczonymi zastosowaniami w różnych branżach, LASER World of PHOTONICS nadal jest wydarzeniem dla każdego, kto pasjonuje się technologiami opartymi na świetle.

Author

Tomasz Szczyrba

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *